ויזת הגרין קארד לארצות הברית היא כנראה הדרך המהירה והטובה ביותר עבורך להגשים את החלום האמריקאי. כל שנה מיליוני אנשים נרשמים להגרלת הגרין קארד, זאת כדי לקqבל מעמד של תושב קבע באופן חוקי בארצות הברית. חשוב להדגיש שכל מועמד נבחן כנגד דרישות מחמירות, החל מקורות החיים, ההשכלה, הניסיון התעסוקתי ולבסוף בדיקה קפדנית של טפסי הרישום אותם הוא ממלא. כל חריגה קטנה מהדרישות תוביל לפסילת המועמד מהשתתפות בהגרלה. שים לב לטיפים אלו, וגם אתה תוכל להיות חלק מקבוצה מובחרת שתזכה בגרין קארד השנה:

1. בדוק האם המדינה בה נולדת זכאית להשתתף בהגרלה. רק מדינות בהן שיעור ההגירה הטבעי לארה”ב הוא נמוך, מורשות להשתתף בהגרלה. הרשימה משתנה משנה לשנה אז חשוב לבדוק! שים לב, מדינת ישראל זכאית להשתתף בהגרלה לשנת 2016 כך שאם נולדת בישראל תנאי זה עובד לטובתך.
2. שים לב לכל פרט ופרט. כל שגיאה וכל פרט שלא עומד בקנה אחד עם הוראות הרישום יגרור פסילה אוטומטית של טופס הרישום. אותו דבר תקף גם לגבי התמונה אותה נדרש לצרף – סטייה מהתקנות המחמירות יגרור פסילה של הטופס כולו.
3. היעזר בשירותים מקצועיים של חברות כגון Global USA Green Card Organization כדי להבטיח רישום והגשה מוצלחת להגרלה. GUSGC מתחייבים להשתתפות מובטחת בהגרלה על ידי בחינה מדוקדקת של פרטי המועמד, תיקונם במידה ונדרש, וכן עמידה בכל התנאים המחמירים ביותר של מחלקת המדינה של ארצות הברית.

אמנם מדובר בסופו של דבר בהגרלה, אך יעוץ והרשמה תקינה אשר יבטיחו את השתתפותך בה, יכולים להפוך אותך לאחד מ-55,000 הזוכים המאושרים שמקבלים גרין קארד בכל שנה.

Apply
Today

בדוק את זכאותך כבר עכשיו!

Global USA Green Card™