למה לעבור לארצות הברית והאם בכלל משתלם?

ארץ ההזדמנויות קוראים לה, המקום שבו כל החלומות מתגשמים וכל האפשרויות פתוחות – אבל האם ארצות הברית באמת כל כך מדהימה? חקרנו, קראנו והשוונו ולמען האמת גילינו תוצאות מפתיעות.
שכר: שכר המינימום בישראל יושב על 25 ש”ח לשעה, לעומת ארצות הברית בה שכר המינימום נע בין 7.25$ לשעה ל-10$ לשעה (שווה ל- 27.5 עד 38 ש”ח), תלוי מדינה.

עלויות מחיה: התמורה שתתקבל עבור סכום מסוים בארצות הברית תהיה לרוב טובה יותר מהתמורה לאותו הסכום בישראל. לדוגמא: מגורים בבית פרטי ולא בדירה וביטוח רפואי טוב יותר.


עלויות תחבורה: בין אם גרים מחוץ לעיר ובין אם בתוכה, עלויות התחבורה בארה”ב נמוכות מהעלויות בישראל. מחיר רכישת רכב משומש יכול לעמוד על אלפי דולרים בודדים, ורכב חדש מגיע לכשליש עד מחצית ממחירו בישראל. גם עלויות התחבורה הציבורית זולות בכ-30% מעלויות התחבורה בארץ, והיא משמשת פתרון נוח, יעיל ומהיר, בעיקר בתוך הערים.

 

 

מזון: הממוצע בארה”ב עולה קצת פחות מאשר בישראל. מוצרי חלב וירקות ופירות כמעט זהים במחיריהם. עלות המוצרים היבשים, חומרי ניקוי ושתייה נמוכה משמעותית. גם במסעדות המחירים דומים למחירים של ישראל,7686712_s אבל עלות המזון המהיר ברשתות המוכרות נמוכה יותר.

מס הכנסה: שיטת המיסוי בארה”ב הינה פרוגרסיבית, כנהוג בישראל, אך היא מתחלקת למס פדרלי, החל על כלל תושבי ארה”ב, ולמס מחוז, אשר נקבע על ידי המדינה שבה העובד מוצב.

בארה”ב ישנה חובת הגשת דו”ח מס שנתי לכלל התושבים, בין אם שכירים או עצמאיים. במסגרת הגשת הדו”ח האישי, יכול כל תושב להכיר בהוצאות בית (חשמל, מים, חדר המשמש כמשרד, טלפון) וכן בהוצאות הקשורות לגידול ילדים, כהוצאות מוכרות למס, ובכך להקטין חבות המס השנתית שלו.

בילויים: בערים המרכזיות יש שלל מועדוני לילה, פאבים, מסעדות, מוזיאונים ותיאטראות. המחירים של מזון ואלכוהול דומים למחירים בישראל. מחיר כרטיסים לתיאטרון נעים בין 70 דולר ל- 300 דולר, תלוי במקום ובהופעה, ודווקא מוזיאונים רבים הם בחינם או בעלות נמוכה.

 

לסיכום

רילוקיישן לארצות הברית משתלם ללא ספק בטווח הרחוק. משפחה ממוצעת אשר עוברת לארצות הברית תקטין משמעותית את ההוצאות תוך כמה שנים ואף יכולה להגדיל הכנסות. שוק העבודה של ארצות הברית מציע כרגע מעל 3.5 מיליון עבודות בכל התחומים, כך שמציאת עבודה לא תיהיה בעיה.
אומנם היא אינה דיסנילנד כפי שלרוב מציירים אותה, אך ללא ספק ארצות הברית מהווה שידרוג ברמת החיים בין אם אתה שכיר פשוט או מנכ”ל חברה גדולה.


קחו את הצעד הראשון ובדקו האם גם אתם זכאים להשתתף בהגרלת הגרין קארד האמריקאי!

Apply
Today

בדוק את זכאותך כבר עכשיו!

Global USA Green Card™